Oznámení celé sestavy HearthStone

Dobrý den, s radostí Vám oznamujeme naši celou novou sestavu HearthStone. Kromě stálic v podobě ThionFailera, Thinnyho a Kika se naše řady rozšíří o tři známé hráče a dva hráče, kteří jsou na herní scéně nováčky. Jsme velmi rádi za velký zájem při náboru nových hráčů a za účast všem děkujeme. Za toto oživení týmu jsme velmi rádi a vkládáme do něj velké naděje. Tímto u nás kluky vítáme a doufám, že v našich barvách dosáhnou řady úspěchů!!! Představme si hráče sestavy:

 Sestava týmu HearthStone:

William "CG.Thionfailer" Lenk

Roman "Thinny" Venhuda

Kristián "KiKo" Mezei

Mirek "Hany" Pešek

Zbyněk "aimik" Jirásko

Lukáš "Zonic" Zona

Václav "Veeena" Havel

Matouš "Bachi" Strmiska 

 WoT

Vyjádření Aimika:

Dobrý den, jmenuji se Zbyněk Jirásko a mnozí mně znají i pod mým nickem Aimik. V Cyber Gaming jsem málem působil i dřív, ale náš kapitán se nakonec rozhodl pro jinou nabídku, takže když jsem viděl náborový leták přilepený na dveřích, tak jsem neváhal napravit předchozí mylné rozhodnutí. Doufám, že moje spolupráce bude prospěšná jak mým spoluhráčům, tak samotnému Cyber Gamingu. 

Vyjádření Zonica:

Ahoj, mé jméno je Lukáš Zona, mám 20 let a hraji HearthStone pod přezdívkou Zonic. Velice si vážím toho, že jsem dostal tuhle možnost reprezentovat Cyber Gaming a doufám, že naše spolupráce bude pro obě strany přínosem.

Vyjádření Bachiho:

Takže moje jméno je Matouš "Bachi" Strmiska. Jsem rád, že jsem se dostal do celku Cyber Gaming. Je to můj první tým a tak doufám, že ho budu náležitě reprezentovat.

Vyjádření Veeeny:

Jmenuji se Václav Havel s nickem Veeena. Na HS scéně jsem úplný nováček, takže jsem rád,že jsem dostal příležitost. Snad se od kluků něčemu přiučím a společně ovládneme pár turnajů.

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 10.06.2016
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161