MČR 2016 v Brně

MČR 2016

 Autor: Radek Vebr

 

Tento víkend 4.-6.11.2016 se na Brněnském výstavišti v pavilonu C odehrálo mistrovství České republiky v počítačových hrách (dále jen MČR). Naše barvy zde reprezentovali dvě sekce a to Hearthstone a Overwatch. Jsme velmi rádi, že se nám povedl takový úspěch jako účast na MČR.

 

Našim hráčům ale nepřálo štěstí, když Overwatch skončil na děleném 3.-4. místě a za Hearthstone bojoval hráč Thinny, který vypadl v základní skupině. Celkovým vítězem Hearthstone turnaje byl Matyáš "Matty" Kalužný. Dalším vítězem ve hře, ve které jsme měli zastoupení, tedy Overwatch se stala celkvým vítězem eSuba. Tato zkušenost je pronás velmi cenná a na příštím MČR můžete zcela jistě počítat s větší účastí našich hráčů. Další pozitivní událostí je získání nové sekce Overwatch skapitánem Prokopem "eraserhead" Prajzlerem, která v současné době bude nabírat nové hráče. 

Thinnyho pohled:

Akce byla celkově hodně dobře zorganizováná a předvedla nám, že Playzone po změně adminů a vedení na to dělat akce jako mčr určitě má!

Z herního hlediska bohužel není co komentovat. Decky jsem nestihl pořádně udělat, protože jsem měl 48 hodin na to udělat lineup a poslat a z toho jsem byl většinu času v práci. Tak jsem poslal decky z ladderu, ale soupeři mě trošku outpickli a měli lepší lineup do mě. V první hře mě Namcor porazil 1:3 s hunterem, ale to jsem byl hodně smutný kdy mě utopdeckoval v rozhodující hře. V lower bracketu jsem narazil na martima a i tam se ukázala slabost mojich decků kdy v mirrorech jasně dominoval a v rozhodující hře jsem dostal malygosem ve třetím kole tak moje mčr skončilo.

Výstavište na kterém se akce konala bylo obrovské a stage zabírala skoro půlku haly tak to jsem se nebál říct, že jsem na MČR. Díky adminům a jejich plánům do budoucna se docela těším na další akce playzonu, protože by to mohlo posunout gaming u nás vpřed.

 

MČR pohár

 Autor: Radek Vebr

 

Přesné informace o turnaji zjistíte zde:

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 09.11.2016
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161