Sekce League of Legends

Dnešním dnem 13.11.2016, by jsme chtěli oznámit návrat našeho týmu do vod hry League of Legends. S potěšením Vám oznamujeme novou sestavu, ze které jsme velmi nadšeni. Naše hráče budete moci pravidelně vidět například v lize RoG Masters. Více se dočtete níže v článku.

 

Aleš "Sâyn" Gall – 20 let, kapitán – AD Carry 

Na LoL scéně působím něco přes 6 let a za svoje největší úspěchy v teamech považuju SGC, Frozenriders, eSuba a nyní Cyber Gaming, kde působím 3 roky jako kapitán. Můj nejvíc favorit champ je vayne, sice není v metě viable, ale to neznamená, že se nedá hrát :D

Fanpage: facebook.com/saynlol

Twitch: twitch.tv/cpt_sayn

 

Vašek "Kapitán Lipánek" Maxa - 17 let, jungle

Na LoL scéně působím 3 roky za tu dobu jsem vystřídal docela dost týmů, hraji džungli :) můj oblíbený champ je Viktor .

Fanpage: https://www.facebook.com/LoLKapitanLipanek

Twitch: https://www.twitch.tv/s0larek

 

Marek "Citronec" Kunštár – 20 let, Top

Na cz/sk scéne pôsobím s prestávkami 3 roky. Hájill som farby tímov, ako sú eEriness, Freshsterious na pozícii toplane. Najlepšie spomienky mám na Lancraft Autumn 2014, ktorý sa nám prekvapivo po výborných výsledkoch podarilo vyhrať.

 

Matúš "Slivovica" Slivka – 20 let, support

LoLko som začal hrať asi pred 5 rokmy, na začiatku druhej sezóny. V tretej sezóne som s pár ľudmi založil team Freshsterious s ktorým sme sa vtedy dostali do top3 na scéne a prešli sme pod krídla eEriness. Pod nimi sme potom viac-menej hrali 2 roky, až kým som sa nerozhodol dať si troška pauzičku od hry. Medzi najväčšie úspechy jednoznačne patrí 1. miesto na lancrafte a 2. na asus finals. Nakoniec by som ešte chcel povedať, že rád počúvam Lúčnicu a Sľuk.

Fanpage: facebook.com/slivovicalol

Twitch: https://www.twitch.tv/slivovica_

 

Honza "Jekyll" Mičuda – 19 let, MID

Na LoL scéně působím asi tak 3-4 roky, hrál jsem za neph, infernity, eE ..můj největší úspěch 2. Místo na Asus Finals...oblíbeného hrdinu neřeknu, nechci byt banovan :) ..poslouchám všechno, od k-popu po dance hudbu.

Fanpage: https://www.facebook.com/Jekylol/?fref=ts

 

Michal "Hurvajs" Hrdlička - 30 let, Manažer LoL sekce

Zdravím fanoušky týmu Cyber Gaming. Jak jistě víte, tak RoG Masters se nezadržitelně blíží a já byl osloven Saynem, jestli bych manažeroval jejich tým. Jelikož se jedná o oldshool hráče, se kterými už jsem něco zažil a mají určitou šanci se dostat na Finals, tak jsem to s chutí vzal. Čekají mě dva těžké úkoly. ad 1. Dostat tým na RoG, to je ten lehčí a ad. 2 Udržet sestavu do sezóny 2017 a to je velký challenge. Držte palce a fanděte Cyber Gaming!

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 13.11.2016
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161