Nová sekce CS:GO

Máme tu začátek prosince, a zároveň příchod adventu, pro naši organizaci to znamená začátek nové epizody v herním působení, kdy jsme pod naše křídla přidali novou CS:GO sekci. Kdo tvoří zmíněnou herní pětici a jaké mají úspěchy za sebou?


Jsme tým který spolu hraje asi čtyři měsíce. Začínali jsme v herní organizaci encoded-gaming, kde jsme byli asi měsíc. Odešli jsme kvůli nesplnění podmínek ze strany manažerů a majitelů. Pak jsme jako tým hráli pouze pod názvem TEAM-MVP za který jsme získali pár ocenění.

Fanpage: facebook.com/cyber-gaming-cs:go

 

Martin "NX." Chvojka 

Je to 20 letý kluk se kterým se znám už od počátku CS:GO. Martin dříve vystupoval v herní organizaci jako hráč kde jsem dělal manažera. Už při skládání tohoto týmu jsem na něj myslel jelikož je to kvalitní hráč, který hrál v Gunrunners, Irone Teamu, Blacoutech atp. Tyto týmy ve spojení s Martinem získali mnoho ocenění ještě z Herny DISTRICT Prague.

 

Tomáš "HOWiee" Fejk 

17 letý hráč který dříve vystupoval pod nickem HyperAktiv. Tento hráč dříve vystupoval v organizacích jako jsou třeba myXMG, 3DMAX, FlyCom-eSports. Věnuje se hraní CS:GO už od počátku této hry. Byl na akcích jako jsou například District Prague CSGO LAN#4, Dream Lan Slovakia atp.. Tomáš je kapitánem tohoto týmu který má naběhnuto k tomu, aby potrápil celou českou scénu.

 

Jan "URBI" Urbánek

19 letý klučina z vesničky u Pardubic který ještě pár měsíců zpět obhajoval barvy týmu FragStarts, tento jejich tým se rozpadl před pár měsíci a URBI se stal členem této party která momentálně hájí barvy Cyber-Gamingu. Byl na akcích jako např. Ostrava Championship a Dream Lan..

 

Marek "SIVID" Diviš 

23 letý counter strike hráč který hraje tuto hru asi 3 roky. Dříve působil v týmech jako fRAGTEK, Envision, iNCREDEVILS A, Eclot Gaming. Nyní se přidal ke klukům s kterými teď tvoří team který se bude snažit jen více zviditelnit celek Cyber Gaming a doufá že jim to půjde. S kluky intenzivně trénuje a posouvá se dále.

 

Petr "MENDAR" Jančík 

Je nejmladším hráčem sestavy a je mu 15 let. S klukama hraje pospolu tak nějak 3 měsíce. Je stále ještě nezkušený nováček a je velice rád že ho kluci přijali do týmu a dělí se sním o zkušenosti co se jim zatím daří Mendar už s nimi podstoupil zápasy např. proti Frasternitas a Golden Vipers.

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 02.12.2017
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161