Konečně máme PUBG sekci

S potěšením vám oznamujeme novou sestavu hry PUBG, ze které máme velikou radost. Naše hráče budete moci pravidelně vídat na všech online i offline akcích. Více se dočtete níže v článku.

 

PlayerUnknown's Battlegrounds (zkráceně PUBG) je online multiplayerová battle royale hra vyvinutá a distribuovaná dceřinou společností firmy Bluehole – PUBG Corporation. Je založena na módech hry Arma 3, které byly vyvinuty Brendanem "PlayerUnknown" Greenem, který se inspiroval filmem z roku 2000 Battle Royale. Výše zmíněné módy se rozšířily do samostatné hry pod vedením Greena. Na začátku hry je až 100 hráčů, kteří pomocí padáku dopadnou na ostrov bez jakéhokoliv vybavení. Musí jej prohledat, najít zbraně, další výbavu a zabít všechny ostatní hráče, aniž by sami zemřeli. Herní mapa se postupně zmenšuje, aby se hráči dostali do vzájemné konfrontace a nezůstávali na stejném místě. Poslední žijící hráč, či tým, vyhrává.

Hra byla vydána pro Microsoft Windows na známé herní platformě Steam v módu předběžného přístupu v březnu 2017. Za 6 měsíců od uvedení hry se prodalo více než deset milionů kopií. PUBG nově drží také rekord v počtu hráčů online na Steamu – nedávno hru hrálo současně 2,779,802 hráčů, čímž byl překonán rekord hry Dota 2. Plná verze hry byla vydána 20. prosince 2017.

PUBG

 Connor "pixeL" Chuchválek, kapitán

Zdravím, jmenuji se Connor, je mi 30 let, jsem oldschool player už od roku 1999, kdy jsem poprvé spustil beta verzi counter strike. Téměř 19 let hraji hry, převážně counter-strike, World of tanks, Call of Duty 2, WoW a další. V počátku jsem vystupoval pod nickem "aNTHRAx". S rokem 2007 přišla změna nicku na „pixel“.

V counter strike 1.6 jsem absolvoval spousty turnajů a LANek:

  • invex 2004 a 2005
  • PGCC
  • AMD ligy
  • CSL ligy

Pod týmy (The Pulsed, Chaotic Gamers, BlackTrains, SkyRiders, Lokomotywa a další).

V Call of duty 2 jsem hrával za nEophyte.

World of tanks jsem jezdil za teamy BIA, ANV, 9TD atd. pod nickem "antraxik". Za svou hráčskou kariéru jsem nasbíral mnoho úspěchů a cenných zkušeností.

PUBG hraji již od vydání beta verze, tudíž poměrně dlouhou dobu. Se zkušeností přišel i úspěch ve spolupráci s týmem, se kterým nyní zaznamenáváme progresivní výsledky jak na CZ/SK scéně, tak v Evropě.

 

Prokop "eraser" Prajzler

Hraji hry už velmi dlouhou dobu. Moc toho nenamluvím. Mé úspěchy jsou hlavně:

  • 1st MČR v BF3 2012
  • BF3 Lancraft 1st
  • Dreamhack Winter BF3 2k12 5th
  • 50+ prvních míst z online turnajů
  • 3/4 OW MČR 2016

 

Tomáš "KOKOKO" Hruška

Je mi 24 let. Nick v PUBG je KOKOKO, nicméně většina mě zná pod nickem "Frejos", ještě z času CS 1.6 a následně CS:GO, kde se za dobu 6-7 let podařilo nasbírat mnoho úspěchu (nějaký čas i pod týmem Cyber-Gaming).

PUBG hraji od doby, co vyšlo, takže už nějaký rok a půl. Na CZ/SK scéně jsem se vůbec neukázal, jelikož tým, za který jsem hrál, se skládal ze zahraničních hráčů. Většinu turnajů jsme odehráli na německých serverech. Jsem rád, že můžu znova reprezentovat team Cyber Gaming a doufám, že dosáhneme mnoha úspěchů na CZ/SK scéně i v Evropě.

 

Pavel "11Speedy11" Pieter

Ahoj, je mi 22 let. Pro hraní her na vyšší úrovni jsem se rozhodl, až po příchodu první ESL ve hře PUBG, kde jsem se snažil kvalifikovat s kamarády. Mé bývalé týmy byli například Team NINE, Sensei Esports a další. Tyto týmy se skládali z mých přátel. Hrál jsem několik lig v sekci PUBG (např.: GLL, Auzom). Také jsem se účastnil velmi mnoha kvalifikací na největší turnaje, lanky, ligy. Dokázal jsem se několikrát probojovat do posledních kol kvalifikací. Snažím se dostat tým, ve kterém hraji, na tu nejlepší pozici a snažím se podávat ty nejlepší výkony.

 

Vojtěch "Moostank" Červ, náhradník

Je mi 21 let. Dříve jsem hrál pouze CoD4 LANky s týmem složeným z mých bývalých spolužáků. Obecně hraji již 8 let, v minulosti jsem hrál hlavně FPS hry, posléze jsem zkusil i nějaké MOBA.

PUBG hraji již od jejího pre-release a doufám že Cyber Gaming neudělám ostudu!

 

Kluci postoupili ze základní kvalifikace, do kvalifikace finále MČR ze třetího místa. V 1.kole se utkalo 106 týmů. PUBG je jednou z nových her na MČR a klukům držíme pěsti, aby postoupili do offline finále. Tam se střetne 16 nejlepších týmů, z celkově čtyř kvalifikačních kol. Doufáme, že se klukům v našich barvách bude skvěle dařit a tímto je vítáme v našich řadách!!!

 

Výsledky 1.kola si můžete prohlédnout zde:

https://www.playzone.cz/cs/turnaje/nvidia-pubg-mcr-kvalifikace-1-finale

 

Výsledky 2.kola si můžete prohlédnout zde:

https://www.playzone.cz/cs/turnaje/nvidia-pubg-mcr-kvalifikace-2-finale

 

Vše o MČR v PUBG si můžete přečíst zde:

https://www.playzone.cz/cs/clanky/pubg-se-stava-soucasti-mcr-v-pocitacovych-hrach

 

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 14.10.2018
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161