FIFA a For Games 2018

Ahoj přátelé, dnes vám s radostí oznamujeme složení naší nové sekce FIFA. Kluky jste již mohli vidět na For Games. Tímto je u nás vítáme a přejeme jim mnoho úspěchů!

 

 

Matěj "Beznyyy6" Beznoska

Čau, jsem Bezny. Je mi 17 let a FIFU hraju už od svých 7 let a vždy mě bavila. Proto jsem začal tuto hru hrát o víc než ostatní. Na nové konzoli hraji od května. Vyhrál jsem 3 offline turnaje a jeden online. Chtěl bych dosáhnout co nejlepšího výsledku, abych dostal Cyber Gaming na vrchol a abych si splnil svůj sen. Hraji závodně přes 10 let i klasický fotbal a občas i zastreamuju na twitchi, taky mám i svůj YT channel.

 

Twitch: www.twitch.tv/bezny_number6
A Youtube kanál: Maty Bezny

 

Petr "Šíma 11" Šimanovský

Jsem z Mimoňe v Libereckém kraji a je mi 16 let. Mým cílem je se kvalifikovat na MČSR v příštím ročníku, ve Fifa19.

   

Michal "MAJKY" Šípek

Zdarec, jsem Majky a je mi 19 let. FIFU hraju už od roku 2010. Mimo jiné hraju i hry, jako je např: GTA V, CRASH a jiné. FIFU jsem postupem času hrál více a více. Rád si zahraju sezóny, koopy, drafty a futko. FIFA 2017 byla mým dosavadním nejlepším výkonem s 34w z 40 a přes 120w v mountly. Také rád navštěvuji lanky, kde si vezmu od těch lepších něco, co mi pomůže ke zlepšení mých výkonu. Hraju volejbal, tenis a chodím do fitka. Můj tým se budu snažit s nadšením podpořit.

  

Tomáš "smagizz" Smagovič

Ahoj, zdravím všechny příznivce Cyber gamingu. Jmenuji se Tomáš Smagovič, je mi 23 let a ve FIFA scéně se nacházím pod přezdívkou „smagizz‘‘. Ve 14ti letech jsem hrál profesionálně Call of Duty 2, kde jsem se řadil mezi TOP 5 hráčů v ČR. Ale to byla jen odbočka k minulosti. FIFU jsem hrával už jako malý kluk, jako správný fotbalista, ale od FIFY 16 jsem se tomu začal věnovat více. Pravidelně se zúčastňuji oblíbené Víkendové ligy a turnajů na herním portále topgaming.cz. Mimo jiné i na mezinárodním herním portálu gfinity.net, kde jsem získal několik dobrých umístění a skvělých skalpů. Můj největší úspěch byla kvalifikace na finálový turnaj JRC Academy, na který se ale z pracovních důvodů nemohu dostavit. Díky této kvalifikaci jsem byl osloven člověkem z Cyber gamingu, abych se stal jejím členem v sekci FIFA. Je mi potěšením stát se součástí týmu a doufám, že budeme sbírat úspěchy v tuzemském i mezinárodním prostředí.

 

 

Na letošním For Games nás reprezentovali hráči Beznyyy6 MAJKY. Pro oba kluky to byla první LANka a my jim za reprezentaci moc děkujeme. Kluci skončili na pátém místě díky poměru gólů. Jejich přesné výkony si můžete prohlédnout zde.

Také pár fotek z akce zde.

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 31.10.2018
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs Inside Games
0:2
lol
05.12.2018
CG vs Jednorožci
2:0
lol
02.12.2018
CG vs Vikingekrig Esports
1:1
lol
25.11.2018
Získaná ocenění
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
31.12.2018
Mistrovství ČR 2018
LoL
11.11.2018
FACEIT POINTS CUP 3V3
Rocket League
16.10.2018
O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161