DDSPORT
Firma DDsport figuruje na českém i zahraničním trhu od roku 1995. Hlavní činností firmy DDsport je výroba sportovních dresů. Vyrábíme dresy a štulpny na hokej, fotbal, házenou, basketbal, volejbal, motokros, in-line, paintball a jiné. Vše dle Vašich návrhů a představ. Všechny vyrobené dresy mají požadovanou kvalitu a vlastnosti, o čemž svědčí takřka nulové reklamace. Design dresu si zákazník navrhuje sám nebo si může vybrat z designů vystavených na těchto stránkách či přímo v naší prodejně.
nejlevnejsi-pc.cz
Naše firma byla založena v roce 2009 a již od začátku se zabýváme návrhem a prodejem stolních počítačů a příslušenství. Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkovi nadstandardní služby (osobní přístup ke každému zákazníkovi, poradenství před zakoupením počítače, poradenství po doručení zboží, prodloužená záruka, pozáruční servis atd.). Postupem času jsme se začali nejvíce specializovat na návrh herních počítačových sestav (přibližně od roku 2011). Od roku 2012 pečlivě vybíráme jen kvalitní, výkonné, ale zároveň ne zbytečně předražené komponenty tak, abychom vám mohli nabídnout co možná nejkvalitnější PC sestavy za přijatelné ceny, které jsou vždy založeny na kvalitních značkových komponentech, což značně minimalizuje množství reklamací.
OPTIK PLUS
Naše společnost byla založena v roce 1992. Od počátku prochází neustálým vývojem a rozvojem činnosti s důrazem na využití nejnovějších poznatků a technologií v oboru. V současné době je naše optika největším prodejcem optických pomůcek v České republice a jednou z nejvýznamnějších optik, jak v Praze 6, tak také v celopražském měřítku. Samozřejmostí je plně vybavená zpracovatelská dílna a vybavení všech pracovišť nejmodernějšími přístroji a zařízeními. Sortiment nabízeného zboží je ve všech cenových hladinách vybírán především s důrazem na maximální kvalitu. Těšíme se na Vás !
Rajm Garage
Nabízíme diagnostiku a mechanické práce na vozech WV, Audi, Škoda, Seat. S praxí od roku 2004. A od roku 2006 se také věnujeme Land Rover, Jaguar, Bmw.
TOTAL BOARD SHOP
Seženete u nás komplet vybavení pro Skateboarding a Snowboarding, oblečení street wear, obuv a nejrůznější doplňky a vychytávky. Najdeš u nás značky: Theeve, Ambassadors, Bones, Thrasner, Dakine, Repulse, Infatia, Represent, Seqens,Funstorm, Smith, Level, Head, Vans, Creme, Vehicle, Gsb, Planet Footbag, Thunder, Entity, Salebra, LTB, Nikita, Sixsixone, Nitro, Kapybara, Street Wear, Sims atd.
TRIKO4ALL
Zabýváme se již 3. rokem digitálním a fóliovým (flex a flock) potiskem triček, mikin, dresů a dalšího textilu. Taktéž vyrábíme samolepky na přenášecích fóliích, které se často používají např. pro reklamní potisk vozidel. Motivy pro potisk na textil sami navrhujeme, jedná se především o motivy ve stylu Bodybuildin, Policie, Fighting sports, Dogs a Weapons. Proto jsme schopni navrhnou a vyrobit potisk nebo samolepku na zakázku, dle představ a přání zákazníka. Spolupracujeme se sportovními oddíly, firmami různých oborů a organizacemi. Snažíme se, aby byl každý zákazník spokojen, protože, spokojený zákazník = kvalita :)
Poslední zápasy
CG vs atakdaletajdle
16:4
csgo
09.06.2018
CG vs Attacker.sk
16:8
csgo
09.06.2018
CG vs TeamBrave
16:13
csgo
08.06.2018
Získaná ocenění
Predator | PUBG Solo Cup - 17. 6. 2018
PlayerUnknown's Battlegrounds
17.06.2018
OPEN KVALIFIKACE FORGAMES #3
CS:GO
08.06.2018
PLAYzone Premier Series - kvalifikace #2
PlayerUnknown's Battlegrounds
08.06.2018
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161