avatar
Vít "Vikkiller" Červenák
flag
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
avatar
Tomáš "Tomba120" Bogar
flag
Jmenuji se Tomáš Bogar a můžete mě znát her MTA:SA nebo Battlefield 3,4. Ve svém volném čase se věnuju programování v PHP a také rád sleduju zahraniční CS:GO e-sport scénu. Mezi mé nejoblíbenější týmy patří EnVyUs a samozřejmě Cyber Gaming. V týmu působím od samotného počátku na postech webmaster a manažer.
avatar
Dominik "saucce" Suchánek
flag
Jménem se asi nemusím už více představovat. Kdo hrál SAMP, tak mě můžete znát právě odtud kde jsem dříve trávil hodně času. Nyní se moje aktivita pohybuje hlavně okolo PUBG, BattlefieldV, Rainbow Six Siege. Ve volným čase krom teda toho hraní stříhám videa, ať už herní, tak z různých hudebních akcí a právě tvorba videí by měla být můj hlavní přínos pro Cyber Gaming.
avatar
Michal "MiQh4l" Olejníček
flag
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
avatar
Zdeněk "stejny" Dee
flag
OP player is OP player *
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161