avatar
Vít "Vikkiller" Červenák
flag
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
avatar
Michal "MiQh4l" Olejníček
flag
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
avatar
Michal "SkilledByKangaroo" Žižka
flag
Zdravím, mé jméno je Michal Žižka a jsem manažerem tohoto týmu. Mé fyzické aktivity jsou sport a gaučing. V pc hrách jsem profesionálně nepůsobil ale rád hraji hearthstone,dota 2,fifa a podobné hry. Doufám, že náš tým se vypracuje mezi elitu republiky.
avatar
Petr "GrasselCz" Hora
flag
Čau, jmenuje se Petr a hraju HS, Dotu 2 a pokemony.
avatar
Tomáš "Tomba120" Bogar
flag
Jmenuji se Tomáš Bogar a můžete mě znát her MTA:SA nebo Battlefield 3,4. Ve svém volném čase se věnuju programování v PHP a také rád sleduju zahraniční CS:GO e-sport scénu. Mezi mé nejoblíbenější týmy patří EnVyUs a samozřejmě Cyber Gaming. V týmu působím od samotného počátku na postech webmaster a manažer.
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

O nás

Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Dne 1.12. 2014 byla naše organizace zapsána jako spolek u městského soudu v Praze.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161