Bite Gaming
Jsme e-sport tým, který se snaží poskytnout hráčům co nejlepší zázemí a motivaci pro ty nejkvalitnější výsledky nejen v ČR a SR. Naším cílem je dostat se na vrchol obrovského ledovce, který se nazývá progaming.
Cyborg Factory
Cyborg Factory je česká organizace založená v roce 2012, která se věnuje odvětví hraní počítačových her, zvanému e-sport (elektronický sport). Na svém kontě má několik významných úspěchů, kterých dosáhla především na poli Call of Duty 4 – vítězství na Grunex Challenge 2012 v Praze, mistr Evropy v Call of Duty 4 pro rok 2012 nebo třetí místo na Grunex Challenge 2013.
Dark Tigers
Dark Tigers vznikl 18.7.2015 a je oficiálním pokračovatelem ITG, který působil na scéně od 1.1.2014. Zakladateli jsou Michal „hurvajs“ Hrdlička a Matěj „Pumba“ Verner.
eEriness
Herní klub EERINESS vznikl v červnu roku 2006. Jméno EERINESS zaznamenalo velký posun s příchodem lepšího zázemí, lepších hráčů a mnoha úspěchů. Za více než osmiletou historii nasbírali hráči více než 600 ocenění včetně titulu Mistra ČR, vítěze BENQ Grunex Challenge nebo vítěze ASUS Národní Ligy, což organizaci řadí mezi nejúspěšnější kluby v novodobé historii elektronického sportu v České republice.
ENVi Esports
Občanské sdružení ENVi ESPORTS bylo založeno 30. Července roku 2013. Naším cílem je stát se konkurenci hodným týmem, který se bude zúčastňovat velkých online i offline turnajů. Našim hráčům se snažíme poskytnout co největší podporu, aby se v naší organizaci měli dobře a podávali kvalitní výsledky.
eSuba
eSuba aktuálně patří mezi absolutní špičku mezi českými progamingovými multiklany, což pravidelně dokazuje na domácích online a offline soutěžích. Mezi přední evropské týmy se řadí hlavně na základě vyjímečných výsledků na LAN akcích po celé Evropě a těch nejpopulárnějších online turnajů.
eXtatus
Český herní multi-klan eXtatus.eu disponuje kvalitními herními sekcemi a profesionálním vedením.
Gunrunners
Gunrunners.AOC (zkráceně GRS.AOC) je nezisková herní organizace, působící na území České republiky, kde je registrována jako občanské sdružení. Hlavním cílem naší organizace je vytvářet kvalitní prostředí hráčům, kteří Gunrunners.AOC reprezentují v různých počítačových hrách, ať už přes internet nebo na LAN turnajích.
Inside Games
Inside Games je herní organizace, která byla založena na jaře roku 2013 a řadí se tak mezi mladší organizace na česko-slovenské herní scéně. Inside Games se od svých počátku primárně zaměřuje na podporu hry League of Legends ke které pak přibily i další herní tituly. Mezi největší úspěchy patří 1. místo a 2.místo ve hře Hearthstone na Lancraftu 2015, dále pak titul Mistra české republiky ve hře Heroes of the Storm a 1. místo na Lancraftu 2015.
NecroRaisers
V listopadu 1996 se rodí myšlenka založit herní klan, tedy spolek kamarádů - hráčů počítačových her, kteří spolu budou hrát ve stejném týmu. 1. ledna 1997 je pak tento klan s názvem "The NecroRaisers" oficiálně registrován u id Software jako vůbec první u nás.
nEophyte
New way of fight neboli zkráceně nEophyte je český profesionální herní tým, který sdružuje hráče nejhranějších OnLine her. Za svou přes 11 let dlouhou historii dokázal tento tým vybojovat mnoho ocenění a úspěchů jak na domácí tak zahraniční scéně. V nynější době spadá tým pod vedení majitele Romana Stejskala a Davida Chmelenského.
Raging Wolves
Začiatok Raging Wolves sa datuje na 8.2.2013. Jeho prvý názov bol Amazing Combos, avšak po týždni sme ho zmenili, pretože sa nám nezdal tak dobrý ako práve Raging Wolves. Prvý zakladatelia RW boli Cryptex a Qarian.
riSing-eSports
Na samotném začátku byli dva konkurenční klany, které se rozhodli spojit svoje sily za účelem vytvořeni jedné silné organizace. Tyto klany se jmenovali Etheric-gaming, kterou vlastnil Michal „Gavor“ Gabriš a Xtremecaffe, kde vystupoval Zdeněk „Sam!k“ Řeřicha. Nová organizace si vyžadovala i nové jméno, které by vhodně vystihovalo celý společný projekt.
Komunita
Nevidíte zde svůj tým a chtěli byste ho zde vidět ? Kontaktujte nás na email info@cyber-gaming.eu s předmětem "Žádost do komunity". Do emailu napište jméno organizace, stručné info o organizaci a do přílohy přidejte bíle nebo šedé logo.
Získaná ocenění
DEV1S R6: SIEGE SERIES #18
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
07.03.2020
PLAYZONE MČR SQUAD SERIES #34
PlayerUnknown's Battlegrounds
05.03.2020
CZC.cz | Rainbow Six Siege Cup #2 | Finále
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
01.03.2020
O nás
Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161