Byli jsme na Fujitsu Lize #2!

Fujitsu liga #2, tentokrát v Ostravském Black Lotusu, se stejně jako ta první odehraná v Praze zapíše mezi “opravdu povedené”.

 

V pořadí druhá liga měla navíc opět také tu možnost přerozdělit mezi hráče cenné Blizzcon body, což přilákalo nejen známé tváře, ale i nespočet nových a dosud neviděných. Tohoto turnaje se zůčastnili HawaiSmurf, Agymus, Thinny a Kiko. Celá liga byla vysílána živě na twitchTV, komentovaný dvojcí Lakart a Slimerek, přičemž její záznam bude brzy dostupný na youtube kanále BlackLotusGamers. Celého turnaje se zúčastnilo celkem 34 hráčů a zastoupení tu měli snad všechny známé týmy v ČR (IG, Esuba, Dark Tigers, Fraternitas, Cyber Gaming atd.)

 

Ceny byli jako obvykle hodnotné, ovšem byla i přidána i jedna cena útěchy pro hráče na devátém místě a to velký pytel sladkostí na uklidnění nervů. Nicméně hráči si nic nedarovali a bojovali jako lvi. Jak už je v Ostravě zvykem, metagame tu není tak úplně standardní. Mezi klasickými hity jako Secret paladin, Midrange druid nebo freeze mage se tu a tam objevil i netradiční Rogue, Dragon balíček ba dokonce i Malygos warlock.

 

I přes tyto nástrahy si HawaiSmurf došel v základní Swiss pro jasné první místo. Nutno dodat že i přes jeho standartní kvalitní výkon si do Ostravy přivezl velkou dávku štěstí když si v několika zápasech “topdecknul” perfektní kartu a zvítězil. druhé místo v základní fázi nakonec obsadil Meyger a na třetí pozici Power.

 

TOP 8 byla, jak se říká “stejná pohádka” HawaiSmurf první, Meyger druhý a Powe třetí, což do velké míry ukazuje spolehlivost Swissu. Celý turnaj byl velice vydařený a po celou dobu turnaje panovala v herně příjemná nálada. Poděkování patří i Martinu Piskořovi za technickou podporu při vysílání. Doufejme, že na Fujitsu ligu bude jezdit nadále takový počet lidí a budou se tak moci přerozdělovat další body pro kvalifikaci na Blizzcon 2016.

 

Hawaismurf

 

Komentář HawaiSmurfa:

 

Čau. Po měsíční pauze byla opět Fujitsu liga v Ostravě, na které se sešlo přes 32lidí. Nevzpomínám si, kdy zde bylo tolik lidí. Atmosféra, jako na každý fujitsu byla fajn, o tom není pochyb. Teď něco málo k turnaji. Konkurence zas tak obrovská nebyla, až na pár jmen jako třeba Faeli, Meyger apod. takže nebylo zas tak těžký urvat nějakou z cen. Já si se soupeři většinou poradil celkem hladce a to díky svému lineupu s kterým jsem přijel a který třeba ukázal standa na starladderu. Občas jsem měl i pořádnou dávku štěstí, o tom se přesvědčil poweR, párkrát jsem také obracel nepříznivé skóre, ale nakonec jsem se prokousal až do finále, kde jsem potkal meygera, kterého už jsem ten den jednou porazil, takže jsem byl celkem confident o svém vítězství a nakonec to tak dopadlo a se skórem 9-0 jsem vyhrál celý turnaj. Turnaj jsem si užíval, sice jen s jednou rukou, ale užíval!

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 07.02.2016
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs eSuba.Faeli
3:2
hs
15.10.2016
CG vs Inae.Wiarnot
2:3
hs
15.10.2016
CG vs iG.Matty
0:3
hs
15.10.2016
Získaná ocenění
LYNX World of Tanks 7v7 Nightcup #49
WoT
25.10.2016
WoT 2on2 Clash Europe #2
WoT
19.10.2016
ZOWIE by BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #33
WoT
16.10.2016
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161