Naše působení na Y-Games

V sobotu 16.4.2016 se naše sekce CS:GO Black a hráči KikoOo a Thinny, ze sekce Hearthstone, zúčastnily slovenských Y-Games. Akce se konala na vysoké škole FIIT STU v Bratislavě, kde od ranních hodin stály fronty hráčů a příznivců e-sportu.

 

Pohled kluků z CS:GO:

Akci jako takovou musíme hodnotit dobře. Vyjeli jsme se zpožděním, takže místo plánovaného hraní jsme se strachovali, aby byla vůbec otevřená tělocvična. Nakonec to proběhlo bez problémů, i když jsme naspali jenom 5 hodin. A první den jsme byli připraveni bojovat o co nejlepší umístění. Bohužel hype trochu opadl po 6 hodinách delaye a problémech s internetem, ale i přes to jsme dokázali první hru proti ambicioznímu týmu Case Clickers poměrně s přehledem uhrát ale to bylo od nás proti top týmům bohužel vše. Celou skupinu rozhodl jeden zápas, který jsme za stavu 12:3 nedokázali ukončit. Tím nám potřebné bodíky nakonec chyběli na 4 postupové místo. Další den byl o něčem jiném, naše hra se uklidnila, ale nebylo to k ničemu dobré, jelikož už jsme mohli pouze uhrát doprovodný turnaj. To se nám nakonec povedlo, ale velkou radost jsme z toho neměli. Až na ten delay byla akce povedená a doufáme, že se na dalších Y-Games uvidíme zase.

 

U HS jak bývá zvykem, nic nešlo podle plánu a začátek turnaje se posunul o 2 hodiny. Po zahájení turnaje ovšem přišly vážné komplikace s internetem, a tak se u první dvě kola hrála v součtu asi 9 hodin, než technici z univerzity zprovoznili internet. Původní plán 7 kol swissu odehrát v sobotu se upravil a o půlnoci se turnaj pozastavil po 4. kole. V neděli už se pokračovalo bez větších obtíží a dohrál se swiss. TOP16 hráčů se, bohužel bez účasti našich kluků, utkalo formátem Single Elimination o trofej. Celkové vítězství si urval Scruffy, který po napínavém finále otočil nepříznivý stav proti Martimovi na konečných 4:3.

 

Thinnyho pohled na Y-Games:

Na Slovensko jsem přijel o den dříve, abych se vyspal a byl připravený odehrát nejlepší výkon.  Ranní zdržení jsem moc neřešil, bavil jsem se s klukama, ale jak se začalo hrát a já musel opakovat hrozně špatný matchup 6x, po tom co jsem první hru měl vpodstatě vyhranou, tak jsem byl docela rozhozený. Ale po celém dni hraní nehraní kdy 2. kolo mi zabralo 5 hodin, jsem se dostal k rozhodující hře dne, kterou kdybych vyhrál tak jdu do druhého dne s dobrými vyhlídkami 3:1. Bohužel pro mě několik neskutečně smutných momentů v řadě mi otočilo vyhranou hru (RNG jak prase..) a já skončil po prvním dni 2:2 s nechutí do druhého vůbec nastoupit. Nakonec jsem ráno pokračoval, ale prohrál jsem s Pt44hem a s turnajem jsem se rozloučil. Akce se mi hodně líbila, super lidi, super místo, takže pokud příští rok bude funkční internet, rád se vrátím.

Autor článku: Vikkiller
Datum článku: 02.05.2016
Něco o autorovi
Dobrý den, jmenuji se Vít Červenák a jsem majitelem tohoto týmu. Tento tým jsem založil se svými kamarády z týmu, ve kterém jsme předtím působili. Mohli jste mě potkat na hrách BattleField Bad company 2, Battlefield 3 a 4. S týmem jsem velmi spokojený a doufám, že dosáhneme co nejlepších výsledků.
Poslední zápasy
CG vs eSuba.Faeli
3:2
hs
15.10.2016
CG vs Inae.Wiarnot
2:3
hs
15.10.2016
CG vs iG.Matty
0:3
hs
15.10.2016
Získaná ocenění
LYNX World of Tanks 7v7 Nightcup #49
WoT
25.10.2016
WoT 2on2 Clash Europe #2
WoT
19.10.2016
ZOWIE by BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #33
WoT
16.10.2016
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161