League of Legends opět v našich řadách!

V sobotu (19.7. 2014) se k nám přidala ostřílená herní sekce ve hře League of Legends, která hledala vhodné zázemí pro budoucí online i offline turnaje.

Náš nový League of Legends tým se skládá ze zkušených herních veteránů, kluci mají už úspěšně odehrané turnaje, jakož jsou kvalifikace na LoLconLancraft a pravidelně vítězí na Playzone League of Legends nightcupech.

 Tak pojďme si je představit.

Na pozici "Support" se nachází kapitán týmu Michal "Bronko" Šembera, který je doprovázen svými spoluhráči, kterými jsou: Jan "Worry" Voráček, který se ve hře nachází na pozici "Adc", nebo Milan "SeMajk" Vavro, kterého ve hře najdeme na postu "Jungle", dále Michal "viva" Faltýnek, pozice "Top" a nakonec Marek "Abitak" Kochanský, který úspěšně doplňuje tuto sehranou pětici na pozici "Mid".

Tohle je naše nová pětice hráčů, která se letos úspěšně kvalifikovala na "Lancraft", "LoLcon" a "Hitbox.tv cup".

Připravili jsme si rozhovor s kapitánem týmu Michalem "Bronko" Šemberou.

Ahoj, nejdříve se nám ve zkratce představ a řekni nám něco o sobě.

Ahoj, jmenuji se Michal Šembera a jsem kapitán sekce kterou můžete znát pod jménem Dragons. Je mi 22 let, studuji VŠ a kromě LoLka hraji závodně bowling.

Co považuješ v minulosti za svůj největší herní úspěch a jaké cíle máš do budoucnosti?

Tak za svůj největší týmový úspěch považuji účast na MČR. Za ten individuální že sem byl v S3 jeden z prvních (myslim že i první) CZ/SK Challenger. Cíl do budoucnosti je kvalifikovat se na finále MČR.

Můžeme tě najít i pod jinými e-sport hrami, zkoušel si nějaké?

Tak před 6ti lety sem hrával CoD4 :D a tak 4 roky zpátky sem se dostal k LoLku. Jinak občas zahraju HS a nebo s kámošema střílečku Crossfire.

Dobře, děkuji ti za tvůj čas a na závěr ti nechám volné slovo.

Tak chtěl bych pozdravit všechny fanoušky LoL a hlavně ty co fandí našemu týmu :D. No a samozřejmě zdravím všechny slečny co hrajou LoL, tak ať nám příjdou fandit na LoLcon. ♥

 

 

 

My klukům samozřejmě také držíme palce a budeme se je snažit naplnit pocitu spokojeností a zázemí v naší organizací.

Dále bychom Vás, příznivce e-sportu, chtěli pozvat na LoLcon, Lancraft a Hitbox.tv cup, kde kluci budou.

Autor článku: MiQh4l
Datum článku: 20.07.2014
Něco o autorovi
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
Získaná ocenění
Predator | Rainbow Six Siege Cup | Grand Finále
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1 | Finále
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
O nás
Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161