Přeměna naší LoL sekce.

Po BGCH 2014 nastaly v našem týmu poněkud krušné chvíle, které vyvrcholili v několik přestupu a částečný rozpad týmu. Dnes už ovšem víme, jaká hráčská sestava pod námi bude hrát.

23.11.2014 - Po celkem nezdařeném BGCH 2014 se naše původní LoL sekce rozhodla ke změnám v týmu, které vyústili v částečný rozpad jejich složení. Ovšem na řadu přichází další možnost, která byla navržena LoL manažerem, tedy složit nový tým.

Kontaktoval nás kapitán LoL sekce z celku Cyborg Factory, jestli bychom jim mohli poskytnout zázemí. Po domluvě jsme tým vzali pod naše křídla.

Rozhovor

Připravili jsme si rozhovor s kapitánem týmu Alešem "Sâyn" Gallem.

 

Ahoj, mohl by ses nám v krátkosti představit a povykládat nám něco o tvé herní minulosti?

Ahoj, tak moje jméno je Aleš Gall je mi 18 let a vystupuji pod přezdívkou Sâyn. Dříve jsem hrál z teamy jako SGC, Frozenriders a eSuba.

Jak dlouho v současném herním celku hrajete a co považujete za svůj dosavadní největší výsledek?

Osobně s klukama hrajeme asi 1 měsíc ale i za tak krátkou dobu se nám povedlo umístit se jako druzí na lance BGCH 2014, také jsme se kvalifikovali na LCS EU Expansion (kvalifikace do LCS)

Jaký byl hlavní důvod přestupu pod naše barvy ze slavného herního celku Cyborg Factory?

Jeden z těch HLAVNÍCH důvodu bylo to že jsme nechtěli přijít o slot na hitpointu kde jsme dostali pozvánku, bylo to kvůli tomu, že nám CGF nebyli schopni proplatit renamy, které musí být na to abychom hráli, jinak jsme mohli přijít o slot, ale je to další hromada věcí a ty nechci nějak rozmazávat.

Jaké máš plány se svým týmem do budoucna, máte nějaké dané cíle?

Plány jsou veliké, jelikož máme konečně stabilní sestavu tak při troše snahy a štěstí to spolu doufám doklepeme mezi TOP 3 teamy CZ/SK.

Děkuji za rozhovor a přeji za celý tým hodně štěstí, na závěr ti nechám volné slovo.

Chtěl bych poděkovat Cyber Gaming za to že nám pomohli se udržet na HP vzali nás pod svá křídla a doufáme v úspěšnou a dlouhou spolupráci.

Sestava

VLAJKAAleš "Sâyn" Gall
VLAJKADaniel "Cejlon" Schneidr
VLAJKAAdam "Idyiom" Ospálek
VLAJKAJosef "Shiage" Číko
VLAJKAJakub "Tarky" Vaňkát

Klukům bych za celou organizaci chtěl popřát mnoho štěstí a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Dále bych také chtěl popřát štěstí těm hráčům, kteří nás reprezentovali v naší minulé LoL sestavě a přeji jim také mnoho štěstí jak do osobního života, tak do herního.

Autor článku: MiQh4l
Datum článku: 23.11.2014
Něco o autorovi
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
Získaná ocenění
Predator | Rainbow Six Siege Cup | Grand Finále
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1 | Finále
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
O nás
Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161