Naše barvy na Top Gaming LAN turnaji!

V sobotu 28.2.2015 započal v pražské herně RE-LOAD offline turnaj ve hře League of Legends, kde se jsme se ukázali i my! Pojďme se tedy poohlédnout za tímto zdařeným turnajem!

4. března 2015 - Turnaj, který nesl název LoL - Season 1 Lan Akce byl pod záštitou herního portálu Topgaming.eu a byl tedy plánován na sobotu a neděli 28. února - 1. března 2015 s místem konání v pražské herně RE-LOAD.

První den jsme započali, hned z rána, výhrou 2:0 nad týmem Lemply. Poté následovala pauza a až v podvečerních hodinách jsme dostali proti sobě soupeře, kterým byl Iron Team Gaming. Po nesmírně zdlouhavé a napínavé hře jsme tento den zakončili prohrou 1:2. Hráči měli tedy již před sebou volný večer, kdy se mohli připravit a dopilovat chyby na další den.

Druhý den byl poněkud herně naplněný. První zápas jsme odehráli proti týmu Rising-esports s výhrou 1:0 a poté následoval další zápas, tentokrát proti týmu One Trick Squad, tento zápas opět jsme zakončili vítězstvím 1:0! V odpoledních hodinách se atmosféra naplňovala, jelikož nás čekalo semifinále, které se nám podařilo vyhrát proti rivalovi turnaje nEophyte 1:0! Postoupili jsme tedy s Loser Bracketu do Grand Finale, kde na nás čekal Iron Team Gaming, který měl náskok jednoho vítězného bodu. Zápas byl poněkud napínavý, ovšem naše síly nestačili a celek Iron Team Gaming si z tohoto turnaje odnesl 1. místo po výhře s námi 0:2.

Sestava

Sestava pro tento turnaj byla následující.

Aleš "Sâyn" Gall

Jakub "Tarky" Vaňkát

Karel "iKarlik" Slapnička

Michal "Odstraňovač" Duchon

Adama "Idiommm" Ospálka

 

Tímto klukům gratulujeme ke 2. místu a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Autor článku: MiQh4l
Datum článku: 04.03.2015
Něco o autorovi
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
Získaná ocenění
Predator | Rainbow Six Siege Cup | Grand Finále
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
uRage PUBG Squad Cup | Kvalifikace #1 | Finále
PlayerUnknown's Battlegrounds
10.04.2020
O nás
Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161