DDSPORT
Firma DDsport figuruje na českém i zahraničním trhu od roku 1995. Hlavní činností firmy DDsport je výroba sportovních dresů. Vyrábíme dresy a štulpny na hokej, fotbal, házenou, basketbal, volejbal, motokros, in-line, paintball a jiné. Vše dle Vašich návrhů a představ. Všechny vyrobené dresy mají požadovanou kvalitu a vlastnosti, o čemž svědčí takřka nulové reklamace. Design dresu si zákazník navrhuje sám nebo si může vybrat z designů vystavených na těchto stránkách či přímo v naší prodejně.
HICORIA
Hosting byl založen koncem roku 2011, jako SMS-Hosting s vizí poskytování minecraft serverů. Postupem času došlo k rozvoji služeb až do dnešní podoby a rosahu. Hosting byl také přejmenován, aby reflektoval a zdůraznil náš rozvoj a vůli v této činnosti pokračovat. Okouzlil nás symbol ořešáku a tak byla volba názvu poměrně jednoduchou záležitostí.
OPTIK PLUS
Naše společnost byla založena v roce 1992. Od počátku prochází neustálým vývojem a rozvojem činnosti s důrazem na využití nejnovějších poznatků a technologií v oboru. V současné době je naše optika největším prodejcem optických pomůcek v České republice a jednou z nejvýznamnějších optik, jak v Praze 6, tak také v celopražském měřítku. Samozřejmostí je plně vybavená zpracovatelská dílna a vybavení všech pracovišť nejmodernějšími přístroji a zařízeními. Sortiment nabízeného zboží je ve všech cenových hladinách vybírán především s důrazem na maximální kvalitu. Těšíme se na Vás !
TOTAL BOARD SHOP
Seženete u nás komplet vybavení pro Skateboarding a Snowboarding, oblečení street wear, obuv a nejrůznější doplňky a vychytávky. Najdeš u nás značky: Theeve, Ambassadors, Bones, Thrasner, Dakine, Repulse, Infatia, Represent, Seqens,Funstorm, Smith, Level, Head, Vans, Creme, Vehicle, Gsb, Planet Footbag, Thunder, Entity, Salebra, LTB, Nikita, Sixsixone, Nitro, Kapybara, Street Wear, Sims atd.
TRIKO4ALL
Zabýváme se již 3. rokem digitálním a fóliovým (flex a flock) potiskem triček, mikin, dresů a dalšího textilu. Taktéž vyrábíme samolepky na přenášecích fóliích, které se často používají např. pro reklamní potisk vozidel. Motivy pro potisk na textil sami navrhujeme, jedná se především o motivy ve stylu Bodybuildin, Policie, Fighting sports, Dogs a Weapons. Proto jsme schopni navrhnou a vyrobit potisk nebo samolepku na zakázku, dle představ a přání zákazníka. Spolupracujeme se sportovními oddíly, firmami různých oborů a organizacemi. Snažíme se, aby byl každý zákazník spokojen, protože, spokojený zákazník = kvalita :)
Poslední zápasy
CG vs eSuba.Faeli
3:2
hs
15.10.2016
CG vs Inae.Wiarnot
2:3
hs
15.10.2016
CG vs iG.Matty
0:3
hs
15.10.2016
Získaná ocenění
LYNX World of Tanks 7v7 Nightcup #49
WoT
25.10.2016
WoT 2on2 Clash Europe #2
WoT
19.10.2016
ZOWIE by BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #33
WoT
16.10.2016
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161