avatar
William "CG.Thionfailer" Lenk
flag
Takže mé jméno je William Lenk, všichni mi řikají Wildo.Je mi 16 let.Hearthstone hraju od konce Closed Bety a stále mě tato hra udivuje.Mám rád psy.Kromě HS si občas zahraju LoL,CS.
avatar
Tomáš "entrax" Prášil
flag
Ahoj, mé jméno je Tomáš Prášil a jsem šéfredaktorem našeho týmu - Cyber Gaming. Této práci se již nějakou dobu věnuji a pokusím se vydávat články takové, aby je pochopil každý nový hráč/čtenář. Kromě ''redaktorování'' se rád věnuji editování videí.
avatar
"Citron"
flag
avatar
Aleš "Sâyn" Gall
flag
Ahoj, říkají mi Alešku ale vystupuju pod jménem Sâyn. V Cybergaming proběhlo hodně zmen v LoL sekci a vystřídalo se tu poměrně dost hráčů. Funguju jako kapitán sekce přes 2 roky. Je mi 19 let a mým snem je se dostat do LCS. Pokud máte zájem můžete mě navštívit na mém twitchi - www.twitch.tv/cpt_sayn kde pravidelně streamuji nebo na své FP facebook.com/saynlol
avatar
Daniel "Foxiino" Branda
flag
Už když jsem se líhnul z otcových vajec, sral mě svět. Narozdíl od nzaara jsem vylezl jak mám, ale zase jsem se málem uškrtil na pupeční šňůře, když jsem jí překousal tak povidám "Panečku, já jsem asi dobrej!" .. utřel jsem si hlavu a kukátko (v opačném pořadí), zapl codka a jel. Problém je, že pokaždý když příjde máma do pokoje, ruší mě ze zápalu a když odchází, nezavře dveře a tím zapříčiní, že jsem zase jednou zbytečně umřel. Už mě to fakt sere jdu na cígo.
avatar
Filip "Fiikus" Jaluška
flag
Jednoho dne v 10 letech, když jsem spadl do kotlíku se skillem, tak jsem pociťoval lepší reflexy a všechno jsem začal vnímat rychleji jako panáčky na mapě a od té doby jsem se rozhodl složit tenhle ultra mega giga supr čupr tým a do dnes jsme nejlepší <3.
avatar
Filip "nethall" Sedmivlas
flag
avatar
Chris "nzaar" Galad
flag
Psal se rok 1996, tehdy jsem vypadl ze své matky prdelí napřed. Už tehdy jsem věděl, že to bude těžkej život. Moje máma mi totiž vždycky říkala: "Do mě se nikdo srát nebude!" a tak jsem popadl brokovnici a začal střílet němce na proskoku. No a pak mi Milan poslal fotku jak chčije do vany, a tak jsem tady.
avatar
Jakub "maniak" Zázvorka
flag
Zdravím, jmenuji se Jakub Zázvorka a v tuto chvíli zastávám post manažera pro organizaci Cyber-Gaming. Moje herní kariéra se pohybuje kolem série Counter-Strike a to verze 1.6 a GO, kde jsem měl možnost reprezentovat celky jako eEriness, Gunrunners aj. Svojí historii jsem zakončil jakožto trenér jednoho z ex týmů Cyber-Gaming, kde se nám povedlo dostat se mezi TOP 8 celků CZ/SK. Svých 5 minut volna rád trávím s přáteli, potažmo streamem, když je chuť a dostatek času. Doufám, že společně s touto organizací dokážeme přinést novou konkurenci do světa progamingu a budeme tak moci konkurovat již zaběhnutým celkům v naší CZ/SK komunitě!
avatar
Jan "Agymus" Roztočil
flag
Ahoj, jmenuji se Jan Roztočil, na herní scéně vystupuji pod nickem Agymus. Z minulosti mě můžete znát například z CSS, CoD4 nebo WoW. S Hearthstonem jsem začal během Closed Bety a dlouhou dobu jsem se mu věnoval jako čistě rekreační záležitosti, dokud jsem si nestanovil vyšší cíle, na kterých nyní celkem úspěšně pracuji. Baví mě hrát téměř všechny classy, vymýšlet a testovat nové decky. Moc rád si zahraju také CS:GO, Dotu2 nebo HoS.
avatar
Jan "Worry" Voráček
flag
avatar
Kristián "KiKo" Mezei
flag
Moje meno je Kristián Mezei (Kiko), mám 18 rokov, mám rád všeobecne šport a Hearthstonu sa aktívne venujem od leta 2014. Považujem sa za veľkého smoliara takže každá hra HSka je pre mňa veľkou výzvou!
avatar
Libor "Proker" Král
flag
avatar
Lukáš "Zonic" Zona
flag
Ahoj, jmenuji se Lukáš Zona ale znát mě spíše budete pod nickem Zonic. Když zrovna nehraji HS tak jezdím na kole a nebo sedím někde s kamarády u pivka.
avatar
Lukáš "PiOk" Lőrinc
flag
avatar
Marek "_Linkoln_" Kubinec
flag
Som 19 ročný študent :) WOT som začal hrať 4. augusta 2014. Po dlhom pôsobeni v CSA som sa rozhodol, že by som chcel vyskušať lepši klan. Prešiel som si cez najlepšie klany v EU ako su: CSA,FAME,SANTI a teraz pôsobim v 9-TD ako Bojový dôstojnik.
avatar
Martin "Moko" Mokriš
flag
Zdravím. Volam sa Martin Mokriš Alias Moko a som kapitánom CS:GO sekcie. Je mi 20 rokov a pochádzam z Prešova. Študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Counter Striku sa venujem cca 5 rokov kde som začínal na CS:S
avatar
Martin "Nerys" Neřád
flag
Zdarec, jmenuji se Martin Neřád a v Hearthstonu vystupuji pod nickem Nerys. HS hraji od ledna roku 2015. Kromě HS hraji už 11 let tenis. V září nastupuji do 2.ročníku Gymnázia.
avatar
Martin "Lylajn" Tonka
flag
avatar
Martin "MartYY" Bíly
flag
avatar
Matouš "Bachi" Strmiska
flag
Takže zdravím, mé jméno je Matouš Strmiska a vystupuji pod nickem Bachi. Je mi 16 let a rád hraji hry všeho druhu, od deskovek, přes karetní až po ty počítačove. Momentálně studuji na SPŠE (střední průmyslové škole elektrotechnické)
avatar
Michal "MiQh4l" Olejníček
flag
Mé jméno je Michal Olejníček, rád se věnuji e-sportu a hasičině. V minulosti jsem závodně hrál Battlefield 3 a Battlefield 4, mimo jiné si i rád zahraji série Assassins Creed a Total War. V organizaci Cyber Gaming působím už od samotného počátku na postu manažera a mým největší snem je tuto organizaci dotáhnout až na samotnou špičku scény.
avatar
Michal "Cz3chy" Polák
flag
Ahoj, Jmenuji se Michal a je mi 23 let,csgo hraji něco okolo 1 roku. Dříve jsem se věnoval hraní Battlefield 3 na vysoké úrovni a k csku jsem se dostal na MČR kde se odehrával poslední turnaj v Battlefield 3. Stále se snažím zlepšovat a věřím že se časem dostaneme mezi TOP teamy v CZ/SK.
avatar
Michal "JATTA" Zima
flag
avatar
Michal "Bronko" Šembera
flag
avatar
Michal "Sadomasochista" Mikolaj
flag
Ahoj, volám sa Sado (27) a na hernej scéne ma môžte poznať hlavne z WC3 a doty / doty 2 pod nickom Sadomasochista. Bolo mi cťou hrať supporta v bývalej Dota2 CG zostave (2013-2014). Dote som obetoval najlepšie roky svojho života. Top solo MMR: 4700.
avatar
Mirek "Hany" Pešek
flag
Siemka, je mi 30 a jsem trošku alkoholik.. proto pro odreagování hraju kartičky. Kdysi když většina čtenářu ještě nebyla ani na světě jsem hrával MTG
avatar
Ondrej "Wondro" Kenda
flag
avatar
Petr "Pitress" Heinzke
flag
avatar
Roman "Thinny" Venhuda
flag
Tak jmenuju se Roman Venhuda. HS se věnuju od closed bety a nejradši mám warriora kvůli jeho control kartám. Miluju karty obecně, jinak hrozně rád bruslím a hraju frisbee. Při hraní poslouchám Hollywood Undead a Eminema.
avatar
Roman "vnHoang" Luu
flag
Zdravím, jmenuju se Luu Hoang Long, česky pak Roman Emotikona smile , v Hearthstonu vystupuji s nickem vnHoang a jsem novým členem CG. Většina z vás už mě zná, ať už osobně či alespoň herně, nicméně ti z vás kdo ne, tak mě jistě brzo poznají. Co se týče Hearthstonu, tak mezi své největší úspěchy řadím top 8 na Lancraftu 2015 a #1 spot na EU ladderu několik sezón zpátky. Jsem schopný hrát jakýkoliv deck a nesnáším patrony.
avatar
Zbyněk "aimik" Jirásko
flag
Zdravím, jmenuji se Zbyněk a vystupuji pod přezdívkou Aimik, háesko hraji cca od března minulého roku. Mezi své největší úspěchy považuji lunch money z turnajů a to, že jsem Thinnymu vypil na Lancraftu rum s colou.
avatar
Zdeněk "wonye" Frolek
flag
Moje první sídliště, kdy sem začínal bylo na gameparku Toujane 2 nebo ranní toujanek. Po určitých hodinách hraní sem se rozhodl, že zkusím Search And Destroy ( Najít a zničit ). Párkrát sem defnul bombu, ačkoli mi moc nejde házení granátů jako antiplent, tak je raději nepoužívám, protože mám hroznou úchylku na malo sensitivitu. Po dalších hodinách hraní sem si našel první team a první spoluhráče, kteří mi jako vždycky nepokryli jeden tupý výběh. Čas šel dál a já se dostával víc nahoru a nahoru, až sem jednou potkal teplouše fíkuse a jeho kamarády a společně jsme se připojili a hráli dlouhá léta bok po boku, jako maďar který běhá na proskoku. Nesnáším chorvaty a někdy odpad maďary, 3rdie language detected. Takže do teď, už je to dlouuuuuuuho hrajeme za tento team a jde nám někdy dobře, dokud jsme nepotkali kartyse. Myslím, že se to s námi zase vyhoupne.
O nás
Jsme e-sport team založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů ze hry Battlefield 3. Majitelem se stal Vít "VikKiller" Červenák, kterého jste mohli potkat v hrách jako jsou Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source a Battlefield 3.

V současné době jsme na herní scéně nováček, který ale už za sebou má pár výraznějších kroků. V budoucnosti bychom se rádi řadili k těm lepším tuzemským týmům.

O nás
Jsme e-sport tým založený v září 2013. Tým byl původně založen skupinou hráčů hry Battlefield 3. Zabýváme se seskupením hráčů zaměřených na různé hry a následně dbáme na čestnou a férovou reprezentaci našich barev.

Sociální sítě
Kontakt
Majitel:
Vít Červenák

Kontakní údaje:

info: info@cyber-gaming.eu
redakce: redakce@cyber-gaming.eu

Cyber Gaming z.s.
IČO: 03581161
DIČ: CZ03581161